Skip to content

Kontakt

EAPN Danmark kan kontaktes ved henvendelse til en af disse kontaktpersoner eller på mail: info@eapn.dk

Rune Løgstrup, formand
BROEN Danmark, tlf. 26789634, rune@eapn.dk

Per K. Larsen, landssekretær
Overførstergården, tlf. 2328 4480, per.k.larsen@eapn.dk

Henrik Gram Nielsen, kasserer
FO-Aarhus, tlf. 8746 4500, henrik.gram@eapn.dk

Per Thomsen, EXCO medlem
tlf. 6122 1746, per.thomsen@eapn.dk

Ole Meldgaard, bestyrelsesmedlem
ole.meldgaard@eapn.dk

Jannie Julin, bestyrelsesmedlem
Røde Kors, tlf. 28111261, jannie.julin@eapn.dk

CVR-nummer: 37950246